Близость, привязанность, зависимость

Главная | Регистрация | Вход
Среда, 19 Июня 2019, 12:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Форма входа
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

БАЗОВА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ГЕШТАЛЬТ-ФАХІВЦІВ

«ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЇ»

(Відповідно стандартів EAGT, AAGT, МГІ

За підтримки Українського філіалу ОПП ГТ )

м. Львів

 

Програма оволодіння гештальт-підходом в психології призначена, у першу чергу, тим, хто прагне дослідити власний спосіб життя та покращити розуміння того, яким чином вони роблять свій вибір в особистому, приватному, професійному житті, тощо. Для фахівців у сфері психології, педагогіки, медицини, соціальної роботи й інших гуманітарних напрямів участь у програмі надасть можливість

 • значно розширити особистісний та професійний світогляди;
 • набути знання та вміння інтегративної методології психологічної роботи;
 • сформувати систему навичок психокорекційної та психотерапевтичної діяльності.

Учасники програми дізнаються про основні поняття й принципи гештальт-підходу; ознайомляться з методом гештальт-терапії; набудуть особистого терапевтичного досвіду та навичок роботи в групі; зможуть усвідомити та відкорегувати власні способи взаємодії з оточуючими.

З першого ступеню програма підготовки зорієнтована на набуття професійних навичок психологічної діяльності.

Керівник та куратор програми:

ЛОБАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕГОВИЧ – кандидат медичних наук, лікар-психіатр, медичний психолог, провідний тренер програм підготовки гештальтистів за стандартами EAGT, акредитований терапевт, супервізор, викладач гештальт-терапії. Психотерапевтична практика більше 15 років.

Засновник та виконавчий директор Громадського об’єднання «Ассоціація Наркон-Хелп». Учасник і виконавець наукових тем УНДІ ССПН.

Досвід підготовки: «Професійне навчання супервізорів й тренерів в гештальт-підході» під кер. Жан-Марі Робіна (Франція); «Професійне  навчання супервізорів й тренерів в гештальт-підході» під кер. Дана Ван-Валлена (Норвегія).

Веде спеціалізації з гештальт-терапії залежностей, пропедевтиці психічних хвороб, психосоматиці, а також інші авторські курси. Веде підготовчі програми 1-2-3 ступеню в гештальт-підході, терапевтичні і супервізорські групи.

Серед тренерів програми: Зайчікова Т.В., канд. психол. наук, доцент каф. соц. психології й психотерапії НПУ имені М.П. Драгоманова; Любарець О.В., лікар-психотерапевт, провідний тренер програм підготовки за стандартами EAGT; Корольов К.Ю., канд. мед. наук, медичний психолог, директор Білоруського інституту гештальт-терапії, та інші запрошені тренери.

Формат роботи: Тривалість програми 1 ступеню – 1,5 року (180 годин) - 6 триденних  сесій (один раз на два місяці), по 3 дні кожна (пт. з 16.00 до 21.00, сб. з 12.00 до 20.00. нд. з 12.00 до 20.00). Тривалість програми 2 ступеню – близько 2,5 роки.

Дати триденок: осінь 2014р.

По закінченні програми проводиться сертифікація за міжнародними стандартами європейської асоціації гештальт-терапії EAGT та видається сертифікат міжнародного зразка.

 

Структура базового курсу «Гештальт-підхід в терапії»

Тематичне наповнення:

 1. Основи гештальт-терапії. Теоретичний вступ, історичні корені, засновники гештальт-терапії, школи гештальт-терапії, автори, сучасний гештальт-підхід, література. Основні поняття і принципи гештальт-терапії (поле - організм-середовище, феноменологічний підхід в гештальт-терапії, діалог, усвідомлення, фігура і фон, контакт, межа контакту, цикл досвіду, творче пристосування).
 2. Теорія поля в гештальт-терапії. Теорія і функції self. Динаміка self. Опір. Втрата ego-функції, основні типи переривання контакту.
 3. Творчі методи в гештальт-терапії. Робота з внутрішньою феноменологією клієнта. Теорія парадоксальної зміни. Робота з полярностями. Арт-терапія, робота з малюнком, метафорами, сновидіннями. Мови гештальт-терапії. Модальності контакту. Терапевтичні метафори.
 4. Гештальт і тілесно-орієнтований підхід. Відчуження і пробудження тілесності. Динаміка тілесних переживань в особистій історії.
 5. Філософія гештальт-підходу та методологія практики. Психотерапевтичний світогляд і психотерапевтичне мислення. Терапевтична позиція і професійна самосвідомість гештальт-терапевта. Терапевтичні відносини, перенесення і контрперенесення. Основні стратегії роботи гештальт-терапевта. Робота на межі контакту. Процес-аналіз терапевтичної сесії.
 6. Теорії розвитку. Розвиток дитини. Гештальт-терапія з дітьми і батьками. Сімейна гештальт-терапія.
 7. Криза і травма.
 8. Гештальт-терапія в клінічній практиці. Здоров'я і хвороба. Принципи клінічної діагностики в гештальт-терапії. Динамічна концепція особистості в гештальт-терапії. Аналіз ранніх порушень. Стратегії гештальт-терапевта в роботі з ендогенними розладами, пограничними порушеннями, залежностями, неврозами і психосоматичними розладами.
 9. Гештальт-підхід в роботі з групами. Феномени поля в груповій динаміці. Гештальт і системний підхід. Робота з парами, малими системами. Терапевтичне співтовариство. Організаційне гештальт-консультування.
 10. Етичні принципи та їх застосування .

 

В рамках програми учасники:

 1. Мають змогу дослідити особисті запити і поліпшити якість життя, вирішивши ряд власних запитів;
 2. Знайомляться з філософією і практикою гештальт-терапії, оволодіваючи методологією роботи з клієнтами;
 3. Навчаються знаходитися поряд із складними клієнтами, не руйнуючись і професійно не вигоряючи;
 4. Вчаться використовувати елементи гештальт-подходу, техніки, вживані у гештальті, - в практиці і у власному житті.
 5. Мають змогу навчитися ремеслу і професійно працювати в психотерапії і отримують «путівку в життя» в професійному співтоваристві.

 

Подробиці і запис за тел.:  +380993892091  (Галина)

Контакты
Гуланян Алина +38 095 628 01 09 Alina104@yandex.ru
Фото
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

blizost-zavisimost © 2019 | Создать бесплатный сайт с uCoz